360° Gezinti

En iyi deneyim için lütfen tam ekran modunu kullanınız.

BULUTKENT 2

Bulutkent 2, özel mimari tasarımı ve temiz havası ile size ve ailenize nefes aldıracak. Burada çocuklarınızı mutlu edecek sosyal tesislerin yanı sıra odalarında oyun oynamaları icin ayrılmış daha çok alan var. Misafirlerinizi keyifle ağırlayabileceğiniz kullanışlı dairelerden oluşan proje, özgür ama güvenli bir yaşamın anahtarını sunuyor.

Bulutkent 2, 76 dairelik kapasitesiyle Çerkezköy’ün en hızlı değerlenen ve gelişen bölgesi Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesinde inşa ediliyor. Zaman tünelinde kendi çocukluğunuzla, kendi çocuğunuzu Bulutkent 2’de buluşturun.

Bulutkent 2’de Açık Yüzme Havuzunun yanı sıra profesyonel güvenliğin 24 saat görev yaptığı tamamı kapalı otopark bulunmaktadır. Bu sayede site içinde araç trafiği, gürültü ve park sorunu ortadan kalkmış, otomobilleriniz kötü hava koşullarından korunmuştur.

Özbulutlar inşaat hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentileriniz daha üst seviyelere taşıyor. Çerkezköy’ün en önemli yerleşim merkezlerinden Kipa arkası, Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesinde konforlu, yaşam standartları keyifle vakit geçirebileceğiniz geniş yeşil alanları. Çağdaş insanın ihtiyaç duyacağı tüm sosyal olanakları bir arada yaşayabileceğiniz 3+1, 76 adet daireleriyle düşlediğiniz bir projeden daha fazlası. Özbulutlar İnşaat Bulutkent 2 projesinde rahatlığınız, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için hiçbir detay atlanmadı.

• Yürüyüş ve koşu parkuru
• Yüzme havuzu
• Kapalı otopark
• Misafir otoparkı
• Akıllı Ev Teknolojisi

Kat Planı

KONUM

Dış Görseller

İç Görseller

İnşaat Görselleri